Pramoninių grindų betonavimas

Kokybiškos betono grindys gali atlaikyti ypač dideles apkrovas, turi geras eksploatavimo savybes ir pasižymi ilgaamžiškumu, todėl jos labiausiai vertinamos pramoninės paskirties statiniuose: logistikos ir prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse, ledo arenose, sandėliuose, cechuose ir kituose didelį plotą užimančiuose pastatuose.

Plačiau

Liejamų dangų įrengimas

Besiūlės polimerinės (epoksidinės, poliuretaninės ir poliuretancementinės) grindys yra tvirtos, atsparios cheminiams produktams ir smūgiams, itin higieniškos, nesukelia alergijos, dangos nėra slidžios ir gali būti laidžios elektrai. Šias besiūles grindų dangas lengva valyti, jos nėra pralaidžios vandeniui ar riebalams, todėl dažniausiai jas renkasi pramonės įmonės, tačiau gali būti tinkamos tiek visuomeninio, tiek ir privataus būsto interjerui.

Plačiau

Smėlbetonio grindų įrengimas

Cementinės arba smėlbetonio grindys – mobilus ir ekonomiškas grindų betonavimo būdas, kuris atliekamas išties greitai. Šio tipo grindų įrengimui yra naudojama vokiška betono paruošimo ir padavimo technika, kuri padeda mūsų klientams sutaupyti lėšų – statybų aikštelėje sumaišytas betonas yra pigesnis už betono gamybos mazge pagamintą ir atvežtą tokios pačios klasės betoną.

Plačiau
error: