Smėlbetonio grindų įrengimas

Cementinės arba smėlbetonio grindys – mobilus ir ekonomiškas grindų betonavimo būdas, kuris atliekamas išties greitai. Šio tipo grindų įrengimui yra naudojama vokiška betono paruošimo ir padavimo technika, kuri padeda mūsų klientams sutaupyti lėšų – statybų aikštelėje sumaišytas betonas yra pigesnis už betono gamybos mazge pagamintą ir atvežtą tokios pačios klasės betoną.

Nors šių cementinių grindų įrengimas yra pigesnis, jų ilgaamžiškumas taip pat labai priklauso nuo tinkamo pagrindų paruošimo, kuriam nėra taikomi ypatingai aukšti reikalavimai. Dažniausiai smėlbetonio grindys yra naudojamos daugiabučių statymui, įvairių aikštelių, takų, nedidelių garažų įrengimui.

Naudinga žinoti, kad smėlbetonio grindys gali būti įrengiamos dideliame aukštyje ir sudėtingai prieinamose pastatų vietose.

Cementinių grindų įrengimo pabaigoje išlieto betono paviršius yra glaistomas ir sutankinamas elektrinėmis glaistyklėmis. Papildomai gali būti naudojami betoninėms grindims skirti aukščiausios klasės statybiniai priedai.

Atlikus šiuos darbus, grindų paviršius būna lygus, todėl viršutinės dangos jau gali būti įrengiamos be jokio papildomo pasiruošimo. Kokybiškai įrengtos smėlbetonio grindys yra vienas tinkamiausių pagrindų laminuotoms grindims, plytelėms ar parketo klojimui.

Turite klausimų? Susisiekite Jums patogiu būdu:
Mantas Alunderis, projektų vadovas, +370 614 27668, mantas@omnistata.lt.

Atsiliepimai

Artūras Grundonas
UAB „Eikos statyba“ vykdomasis direktorius

„Puikiai ir atsakingai organizuojamas darbas, ypač ilgų ir sudėtingų betonavimų metu. Darbas vykdomas 24/7 išlaikant puikią kokybę ir šaltą protą“

Audrius Burokas
AB „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Genranga“ direktorius

„UAB „Omnistata” specialistai kokybiškai ir laiku įrengė beveik 10.000m2 liejamų bei elektrai laidžių epoksidinių dangų Lietuvos elektrinės 9-ojo bloko statybų projekte Elektrėnuose.“

Tomas Tareilis
UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ statybos direktorius

„Esu sužavėtas UAB „Omnistata“ statybinės dokumentacijos vedimu. Aukščiausios klasės dokumentų paruošimas ir pateikimas.“

error: