Apie mus

UAB „Omnistata“ – specializuota grindų betonavimo ir polimerinių grindų dangų įrengimo įmonė, naudojanti modernią techniką ir pažangiausias pramoninių grindų betonavimo ir liejamų grindų dangų įrengimo technologijas Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kurių didžioji dalis bendrovėje dirba jau daugiau negu 10 metų. Visi mūsų darbuotojai yra savo srities profesionalai, atsakingai įsiklausantys į klientų lūkesčius ir besivadovaujantys aukštais aptarnavimo standartais. Mūsų misija – įgyvendinti inovatyviausius ir tvarius grindų įrengimo projektus, užtikrinti aukščiausius kokybės reikalavimus ir būti patikimu ilgalaikiu Jūsų verslo partneriu.

0%

įgyvendinta projektų laiku

0+

metų patirtis

0

tūkst. m2 išbetonuota pramoninių grindų

0

tūkst. m2 įrengta liejamų dangų

0

tūkst. m2 įrenga smėlbetonio grindų

 

Grindų įrengimo srityje įmonė veikia nuo 2003 metų ir yra sukaupusi ilgametę patirtį – nuo pagrindų paruošimo iki inovatyviausių epoksidinių, poliuretaninių, polimercementinių grindų dangų įrengimo. Per septyniolika veiklos metų įmonė išbetonavo daugiau negu 500 tūkst. kvadratinių metrų ploto pramoninių grindų, įrengė 220 tūkst. kvadratinių metrų liejamų dangų ir 200 tūkst. kvadratinių metrų smėlbetonio grindų. Įmonė daug kartų pateko tarp „Stipriausių Lietuvoje“, įgijo LR Aplinkos ministerijos išduodamą ypatingo statinio statybos rangovo kvalifikacijos atestatą, didžiausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai „Quadrum Business City“, verslo centras „Wave“ ir „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelės Vilniuje prie Santaros klinikų.

 

Mūsų veikla

„Omnistata“ teikia visas grindų betonavimo ir modernių dangų įrengimo paslaugas. Pagrindinė veikla yra pramoninių betoninių grindų įrengimas, įvairios paskirties liejamų epoksidinių, poliuretaninių, polimercementinių grindų, dekoratyvinės cementinės dangos ir smėlbetonio grindų įrengimas įvairioms pramonės šakoms.

 

Ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio – esame vieni patikimiausių partnerių.

 

Domėjimasis naujausiomis technologijomis, jų diegimas ir dėmesys klientų poreikiams suteikia galimybę įgyvendinti pažangius, kokybiškus ir ilgalaikius projektus, kurių darbo rezultatai dažnai viršija mūsų klientų lūkesčius.

Veiklos filosofija

Atliktų darbų kokybė, darbuotojų komandos profesionalumas ir dėmesys klientų poreikiams – tai, ką „Omnistata“ laiko didžiausiomis savo vertybėmis.

 

Darbų kokybė – įrengiame betonines grindis ir polimerines grindų dangas, naudodami inovatyvias technologijas ir pritaikydami modernius sprendimus, nuolat tobulėjame, mokomės ir kontroliuojame kiekvieną darbų vykdymo etapą.

 

Darbuotojų profesionalumas – esame subūrę aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, kurių didžioji dalis bendrovėje dirba jau daugiau negu 10 metų ir yra savo srities profesionalai.

 

Dėmesys klientų poreikiams – atsakingai įsiklausome į klientų lūkesčius ir vadovaujamės aukštais klientų aptarnavimo standartais. Kiekvieną įgyvendinamą projektą prižiūri patyrę specialistai ir įmonės aukščiausio lygio vadovai.

Patikimumas

Esame atsakingi už savo priimamus sprendimus ir siekiame, kad klientai būtų patenkinti dabar ir ateityje. Sėkmingos „Omnistata“ veiklos įrodymai – atestuoti aukščiausio lygio ekspertai ir septyniolika kokybiško darbo metų, per kuriuos įmonė išbetonavo ir išliejo beveik 1.000.000 kvadratinių metrų ploto įvairių grindų dangų.

Veiklos geografija

Šiuo metu „Omnistata“ dirba visoje Lietuvoje, taip pat yra įgyvendinusi sėkmingus projektus Skandinavijos šalyse.

error: