Quality in every square

Aukščiausius kokybės standartus atitinkantys grindų betonavimo bei polimerinių dangų įrengimo sprendimai

Our Projects

About us

UAB „Omnistata“ – specializuota grindų betonavimo ir polimerinių grindų dangų įrengimo įmonė, naudojanti modernią techniką ir pažangiausias pramoninių grindų betonavimo ir liejamų grindų dangų įrengimo technologijas Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kurių didžioji dalis bendrovėje dirba jau daugiau negu 10 metų.

0%

įgyvendinta projektų laiku

0+

metų patirtis

0tūkst.

m2 išbetonuota pramoninių grindų

0tūkst.

m2 įrengta liejamų dangų

0tūkst.

m2 įrenga smėlbetonio grindų.

01

Pramoninių grindų betonavimas

Kokybiškos betono grindys gali atlaikyti ypač dideles apkrovas, turi geras eksploatavimo savybes ir pasižymi ilgaamžiškumu, todėl jos labiausiai vertinamos pramoninės paskirties statiniuose: logistikos ir prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse, ledo arenose, sandėliuose, cechuose ir kituose didelį plotą užimančiuose pastatuose.

Plačiau
02

Liejamų dangų įrengimas

Besiūlės polimerinės (epoksidinės, poliuretaninės ir poliuretancementinės) grindys yra tvirtos, atsparios cheminiams produktams ir smūgiams, itin higieniškos, nesukelia alergijos, dangos nėra slidžios ir gali būti laidžios elektrai. Šias besiūles grindų dangas lengva valyti, jos nėra pralaidžios vandeniui ar riebalams, todėl dažniausiai jas renkasi pramonės įmonės, tačiau gali būti tinkamos tiek visuomeninio, tiek ir privataus būsto interjerui.

Plačiau
03

Smėlbetonio grindų įrengimas

Cementinės arba smėlbetonio grindys – mobilus ir ekonomiškas grindų betonavimo būdas, kuris atliekamas išties greitai. Šio tipo grindų įrengimui yra naudojama vokiška betono paruošimo ir padavimo technika, kuri padeda mūsų klientams sutaupyti lėšų – statybų aikštelėje sumaišytas betonas yra pigesnis už betono gamybos mazge pagamintą ir atvežtą tokios pačios klasės betoną.

Plačiau

Mumis pasitiki

Atsiliepimai