Apie mus

UAB „OMNISTATA“ jau 15 metų klientams siūlo aukščiausios kokybės grindų betonavimo ir polimerinių grindų dangų įrengimo paslaugas. Ilgus metus bendradarbiaudama su Lietuvos bei užsienio užsakovais įmonė įvertino, kad patirtis statybų versle yra ne mažiau svarbi už galutinius rezultatus.

 

Nuo pat įmonės veiklos pradžios joje dirbantys kvalifikuoti grindų įrengimo specialistai savo darbais sėkmingai prisidėjo įgyvendinant įvairaus sudėtingumo ir skirtingos paskirties projektus.

 

 

Verslo centrai - "Asgaard Keys", "Burė 3", "Duetto", "K29", "Quadrum"

 

Automobilių stovėjimo aikštelės - "ADCparking", "Unipark"

 

Maisto pramonės objektai - "Druskininkų Rasa", "Malsena", "Švyturys-Utenos alus", "Valdorfo didmenos", "Vilniaus Pergalė" , "Žemaitijos pienas"

 

Farmacijos pramonės objektai - "Thermo Fisher Scientific Baltics", "Intersurgical", "Medicata", "Sicor Biotech"

 

Strateginiai ir visuomeninės paskirties objektai - Balsių pagrindinė mokykla, Bendrasis pagalbos centras 112, Elektrėnų ledo rūmai, Klaipėdos Jūrų muziejus - delfinariumas, Lietuvos elektrinės 9-asis blokas Elektrėnuose, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, Suomijos ir Norvegijos ambasados

 

Gyvenamieji pastatai - "Gabijos 9", "Naujoji Rivjera", "Užupio etiudas", "Užupio terasos", "Šaltinių namai", Rūtų g. 21, Gedimino 47, Peteliškių g. 30

 

 

Siekdami sutaupyti laiko ir sumažinti kliento patiriamas išlaidas, UAB „Omnistata“ specialistai naudoja modernią techniką ir pažangiausias grindų įrengimo technologijas. Kiekvienas projektas įgyvendinamas vadovaujantis svarbiausiomis žmogiškomis vertybėmis: atsakingumu ir sąžiningumu.

 

 

Visus grindų įrengimo rūpesčius patikėkite mums!

 

 

UAB OMNISTATA | Kolektyvo g. 175, Vilnius | Tel: +370 5 2415172 | Faks: +370 5 2414783 | info@omnistata.lt