Apie mus

UAB „OMNISTATA“ jau 10 metų klientams siūlo aukščiausios kokybės grindų betonavimo ir polimerinių dangų įrengimo paslaugas. Ilgus metus bendradarbiaudama su Lietuvos bei užsienio užsakovais įmonė įvertino, kad patirtis statybų versle yra ne mažiau svarbi už galutinius rezultatus.

 

Nuo pat įmonės veiklos pradžios joje dirbantys kvalifikuoti grindų įrengimo specialistai savo darbais sėkmingai prisidėjo įgyvendinant  įvairaus sudėtingumo ir skirtingos paskirties projektus, tokius kaip logistikos centrai, maisto pramonės gamyklos, gyvenamieji namai, Lietuvos elektrinės 9-asis blokas Elektrėnuose, Klaipėdos delfinariumas, Elektrėnų ledo rūmai, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, Vilniaus geležinkelio stotis, Prekybos centras „Ozas“, konditerijos fabrikas „Vilniaus Pergalė“, Balsių pagrindinė mokykla, Bendrasis pagalbos centras 112, „Intersurgical“ medicinos įrangos gamykla, Suomijos ir Norvegijos ambasados.

 

Siekdami sutaupyti laiko ir sumažinti kliento patiriamas išlaidas, UAB „Omnistata“ specialistai naudoja modernią techniką ir pažangiausias grindų įrengimo technologijas. Kiekvienas projektas įgyvendinamas vadovaujantis svarbiausiomis žmogiškomis vertybėmis: atsakingumu ir sąžiningumu.

 

Visus grindų įrengimo rūpesčius patikėkite mums!

 

 

UAB OMNISTATA | Kolektyvo g. 175, Vilnius | Tel: +370 5 2415172 | Faks: +370 5 2414783 | info@omnistata.lt